Lamelové zakrytí nadhladinové

Lamelové zakrytí nadhladinové bez krytu bazénové lamely1. Bazénové lamely – Nadhladinové bez krytu

Nábal lamel je osazen na horní hraně bazénu, přičemž jeho polovina jeho průměru přesahuje nad bazén. Lamely jsou volně narolovány na hnací hřídel bez krytu. Hnací hřídel je zhotovena z trvanlivé nerezové oceli. Jako pohonu je použito trubkového motoru s bezpečným napětím 24V. Koncové polohy lze nastavit přímo na hřídeli v závislosti na velikosti bazénu. Ovládání zakrytí bazénu je na dálkové ovládání nebo na nástěnný vypínač. Pro tuto variantu zakrytí bazénu je možno použít oba dva typy lamel, jak COMFORT, tak i Profesional.

Zaujala Vás tato varianta bazénové lamely požádejte o nezávaznou kalkulaci.
Potřebujete další informace nebo technickou pomoc

 

Bazénová lamela nadhladinová s krytem bazénových lamel2. Bazénové lamely – Nadhladinové s design krytem

Další variantou nadhladinového zakrytí je typ design. Tento typ zakrytí bazénu má navíc oproti základní variantě kryt nábalu lamel. Design kryt chrání lamely před UV zářením a povětrnostními vlivy. Pro interiérový bazén je kryt vhodným estetickým doplňkem a u venkovního bazénu zamezí spadu nečistot a listí na nábal zejména mimo koupací sezonu. Kryt je zhotoven z lehké samonosné konstrukce pokrytý PVC lamelou. Design kryt se osazuje částečně nad bazén. Vzdálenost vnější hrany krytu od hrany bazénu je závislá na velikosti bazénu a průměru nábalu bazénové lamely. Jako pohonu je použito trubkového motoru s bezpečným napětím 24V. Koncové polohy lze nastavit přímo na hřídeli v závislosti na velikosti bazénu. Ovládání zakrytí bazénu je na dálkové ovládání nebo na nástěnný vypínač.

Zaujala Vás tato varianta bazénové lamely požádejte o nezávaznou kalkulaci
Potřebujete další informace nebo technickou pomoc

Lamelové zakrytí nadhladinové s lavičkou3. Bazénové lamely – Nadhladinové s lavičkou

Zakrytí bazénu s lavičkou je dalším typem vhodným pro bazény stávající i bazény ve výstavbě. Tento typ zakrytí disponuje navíc krytem který lze využít jako lavičku, lehátko nebo prostor pro osazení těžších květináčů. Kryt je vhodným doplňkem exteriéru u interiéru a chrání samotnou roletu před UV zářením a spadem nečistot. Díky své masivní konstrukci z nerezové oceli je možné použít lavičku pro bazény o šířce až 6 metrů. Jako povrchové úpravy je v tomto případě použito PVC profilů nebo imitace dřeva. Možná je i kombinace těchto dvou materiálů. PVC profily jsou v barvě bílé a imitace dřeva je ve čtyřech základních barvách. Pohonná jednotka bazénové lamely je zhotovena z trvanlivé nerezové oceli opatřena trubkovým motorem s bezpečným napětím 24V. Koncové polohy lze nastavit přímo na hřídeli v závislosti na velikosti bazénu. Ovládání zakrytí bazénu je na dálkové ovládání nebo na nástěnný vypínač.

Zaujala Vás tato varianta bazénové lamely požádejte o nezávaznou kalkulaci
Potřebujete další informace nebo technickou pomoc