Partneři

Bazénové rolety a bazénové žaluzie na slovensku  www.bazenoverolety.sk

www.alkorplan.cz – Bazénová fólie Alkorplan pro všechny tvary a rozměry bazénů. Vysoce pevná a tvárná fólie Alkorplan je vhodná i pro schodiště, či přepadové žlaby bazénů.

www.bazenovechemie.cz – Bazénová chemie – jak na úpravu vody v bazénu. Bazénovou chemii je třeba dávkovat do každého bazénu.

www.guaa-bezchloru.cz – Přípravky GUAA bez chloru pro Váš čistý bazén. GUAA chemie pomáhá proti bakteriím a plísním.

www.chemickauprava.cz – Bazénové automatiky pro chemickou úpravu vody v bazénu. Na stránkách najdete popis dávkovací automatiky.

www.alarmdobazenu.cz – Alarm do bazénu Vás upozorní, že se z nějakého důvodu zvířila hladina vody v bazénu. Alarm do bazénu následně vyšle signál.

www.bazenovefiltrace.cz – Bazénová filtrace – nezbytná součást každého bazénu. Bazénová filtrace odstraňuje nečistoty z bazénu.

www.piskovafiltracebazenu.cz – Písková filtrace bazénu je nejpoužívanější bazénová filtrace. Více si o těchto filtracích můžete přečíst zde.

www.zastresenibazeny.cz – Zastřešení bazénu pevné nebo posuvné pro Váš bazén. Zjistíte zde mj. i požadavky na zastřešení bazénu.

www.sauny-prislusenstvi.cz – Stránky o saunách a saunovém příslušenství. Zjistěte, co o saunách ještě nevíte.

www.bazeny-prodej.cz – Bazeny – prodej: několik tipů pro Váš bazén. Bazénové rolety, UV lampy a další tipy pro bazén.

www.stavbabazenu.cz – Jak postupovat při stavbě bazénu a na co si dát pozor. Zjistěte užitečné informace na stavbabazenu.cz.